باکس های بتنی پیش ساخته به چه صورت است؟

این جعبه های بتنی پیش ساخته معمولا دارای کیفیت بسیار بالا و نگهداری بسیار کم و آسان هستند ، از این جعبه ها می توان در موارد بسیار زیادی استفاده کرد .

• برخی از کابردهای استفاده از این جعبه ها عبارتند از :
o استفاده از آنها به عنوان فاضلاب
o تونل هایی برای ارائه خدمات
o استفاده به عنوان پل های کوچک برای عبور جریان های آب
o تونل ها و مترو
o برای استفاده های کشاورزی
o انحراف مسیر جریان آب
o اندازه های کوچکتر این جعبه ها نیز برای شبکه های خشک از جمله کابل کشی استفاده می شود.
o مخازن تخلیه و ذخیره سازی
o زیر گذر مترو برای عابر پیاده
o تولید محفظه هایی برای نگهداری آب باران
o می تواند برای انتقال آب باران از آن استفاده شود
یک جعبه پیش ساخته ممکن است سه یا چهارطرفه باشد. دریچه های سه طرفه اجازه می دهد تا جریان های رود و جریان های طبیعی از بین نرود. جعبه های پیش ساخته بتنی می توانند به راحتی نصب شوند. که برای جاده ها ، مسیرها یا جریان آب های کوچک (مانند جریان آب طوفان یا تخلیه) ، عبور از زیر جاده ها ، راه آهن ها یا … از آن استفاده می شود. شرکت قطعات پیش ساخته آسان ساز یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات بتنی پیش ساخته در ایران می باشد.
ما طیف وسیعی از جعبه های استاندارد را تولید می کنیم ، اما اکثر قطعاتی که ما می سازیم و طراحی می کنیم معمولا با توجه به نیازهای خاص مشتریان ما ساخته می شوند.این به ما اجازه می دهد که برای ساخت محصولاتمان انعطاف زیادی به خرج دهیم و ما را قادر به ساخت قطعات بتنی پیش ساخته ای می کند که می تواند با هر وضعیتی تولید شود..
• دیوارهای نگهدارنده پیش ساخته بتنی
این نوع از دیوارهای معمولا درقسمت ورودی و یا خروجی یک بنا قرار داده می شوند. بالای این دیوارها شیب دار هستند برای آنکه بتوانند با خطوط خاک هماهنگ باشند. این دیوارها به شکل بنا فرم می دهند ، یا می توانند از انتهای دریچه ها محافظت کنند و همچنین باید با با شرایط زمین نیز هماهنگ باشد.
تیم طراحی و ساخت ما از مهندسین و تکنسین های با تجربه تشکیل شده است که برای ارائه یک طراحی با کیفیت بالا وهمچنین ساخت دقیق قطعات بنتی پیش ساخته بسیار منعطف هستند و می توانند هر طرح و قطعه پیش ساخته بتنی را با هر سایز و ابعادی برای مشتریان خود بسازند.
این کار به ما اجازه می دهد تا حداکثر انعطاف پذیری را برای طراحی و ساخت و اجرا ، با توجه به محدودیت های شرایط و کار داشته باشیم. ما به تکمیل طراحی دقیق و تولید نقشه های CAD مربوطه و با تمام جزئیات با بالاترین سرعت ممکن می پردازیم.ما افتخار می کنیم در برخی از بزرگترین پروژه های ایران کار کرده ایم.
تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران- بلوار فردوس شرق- خیابان ولیعصر_ خیابان اعتمادیان شرقی-پلاک 15 واحد 19
کارخانه: کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران-ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس:44031208(021)-09120359691
فکس:44019255
ایمیل: Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری: 17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.