ساخت تیرهای بتونی پیش ساخته به چه صورت است؟

تیرهای مورد استفاده در ساختمان ها و یا در خیابان ها معمولا برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و از جنس هایی از جمله فلز ، بتون ، چوب و … ساخته شده اند.

تیرها می توانند نیروهای مختلفی را تحمل کنند اما معمولا برای تحمل نیروها و بارهای افقی مورد استفاده قرار می گیرند. مانند : بارهای ناشی از زلزله ، باد و… .تیرها می توانند نیروهای وارد شده به دیوارها را به ستون ها و یا دیوارهای مجاور انتقال دهند که سرانجام این فشار به زمین منتقل خواهد شد.
طی سالهای گذشته خدمات مربوط به ساختمان ، معماری و صنعت همواره در جهت تولید محصولات بادوام ، ارزان قیمت و در کمترین زمان ممکن روی آورده اند.گروه تولیدی بتن پیش ساخته آسان ساز نیز ، تیرهای بتنی پیش ساخته را با حداقل قیمیت و بالاترین دوام و کارایی برای انجام پروژه های مختلف ارائه می دهد.
اینکه پروژه شما در هر سطحی چه بسیار بزرگ و حجیم و یا بسیار کوچک باشد می توانید از این تیرهای بتنی پیش ساخته استفاده کرده و پروژه خود را با اطمینان خاطر در اسرع وقت انجام دهید. این تیرهای بتنی پیش ساخته در اندازه های مختلف با طول وعرض های دلخواه مشتریان ساخته می شوند.
• استفاده از قطعات بتنی پیش ساخته چه مزایای را به همراه دارد؟
1. این قطعات دوستدار محیط زیست هستند و استفاده از آنها هیچ آسیبی را به محیط زیست وارد نمی کند.
2. این قطعات بتنی پیش ساخته ، دارای قیمت ارزان و دوام طولانی مدت نسبت به محصولات مشابه هستند.
3. مقاومت این قطعات در برابر آتش سوزی بسیار بالا می باشد و آسیب های ناشی از آتش سوزی در آنها بسیار کمتر از موارد مشابه خواهد بود.
4. این قطعات نبست به انتقال صدا از خود مقاومت نشان می دهند و در واقع عایق خوبی برای صدا می باشند.
5. زمان ساخت و نصب این سازه بسیار کوتاه است و به راحتی حمل و نصب می شوند.
6. قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی
7. مقاومت بالا در برابر پوسیدگی
8. مقاوم در برابر سیل ، زلزله و رانش زمین
9. عایق حرارتی بسیار مناسب
10. اجرای فرم نهایی کار که بسیار سریع انجام خواهد شد
استفاده از تیر و بلوک های بتنی پیش ساخته راه حلی آسان و سریع و مقرون به صرفه برای سازندگان می باشد.از تیرهای بتنی معمولا در قسمت های داخلی یک ساختمان ، در گاراژها ، سالن ها ، انبارها و … استفاده می کنند.
شرکت بتن پیش ساخته آسان ساز همواره در تلاش است تا بتواند همواره محصولاتی با دوام ، زیبا ، ارزان و با نصب سریع و راحت را برای مشتریان خود تولید کند. این شرکت با انجام آزمایش های متعدد روی مواد اولیه ی با کیفیتی که ، آنها را از معادن تحت مالکیت شرکت استخراج می کند و همچنین با استفاده از تکنولوژی و روش های پیشرفته علمی ، توانسته است ، در سرعت، بهره وری، کیفیت و اطمینان در صنعت ساخت وساز ، پیشگام و پیشتاز باشد.
تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران- بلوار فردوس شرق- خیابان ولیعصر- خیابان اعتمادیان شرقی-پلاک 15 واحد 19
کارخانه: کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران-ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس: 44031208(021)-09120359691
فکس: 44019255
ایمیل: Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری:17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.