ساخت خانه با بتن پیش ساخته به چه صورت است؟

قطعات پیش ساخته معمولا در کارخانه تولید می شود وعمدتا تمام قطعات آنها در کارخانه آماده و سپس در محل ساخت و ساز برای ساخت یک ساختمان نصب می شوند.

مزیت استفاده از محصولات پیش ساخته ، کوتاه شدن زمان ساخت و ساز بدون تأثیرات آب و هوایی می باشد. ساختمان های ساخته شده از قطعات پیش ساخته دارای طول عمر طولانی هستند. این روش ساخت و ساز همچنین دارای مزایای قابل توجهی درپیشگیری از آتش سوزی ، حفاظت از صدا وعایق حرارتی است. کف ساختمان از بتن پیش ساخته و به طور کامل در کارخانه تولید می شود.
دیوارهای پیش ساخته بتنی ، می توانند با هر ضخامت مورد نیازی تولید شوند. پنل های بتونی ما برای ساخت خانه، آپارتمان، ساختمان تجاری یا هتل طراحی شده است.ما ازآغاز پروژه، حتی قبل از مرحله طراحی، همراه شما خواهیم بود. تیم خلاق ما با توجه به نیازها و انتظارات و بودجه شما ، محصول و طرحی مناسب را به شما ارائه خواهد داد.
بتن پیش ساخته راه حل های خوبی را برای دوام و انعطاف پذیر بودن برای کف، دیوار و حتی سقف در هر نوع ساخت و سازی از جمله کلبه های فردی تا آپارتمان های چند طبقه را ارائه می دهد. قطعات بتنی ساختمانی یک ماده ساختمانی بسیار قوی، بادوام است که به ویژه برای شدیدترین شرایط آب وهوایی حتی دراسترالیا مناسب است و نیاز به نگهداری کمتری دارد.
بتن درمقابل سیلاب وهمچنین در برابر آتش است پایدار است و پوسیده نمی شود و در برابر سوختگی نیز از خود مقاومت نشان می دهد.همچنین درشرایط غیرقابل پیش بینی مرتبط با تغییرات آب وهوایی می تواند بهترین گزینه باشد.
گرد باد، طوفان ، حمله حشرات موذی ، آتش سوزی و ….همگی اینها از جمله دلایلی هستند که می توانند شما را متقاعد کنند که خانه جدید خود را با قطعات بتنی پیش ساخته بسازید.آیا می توان مزایای دیگری برای بتن پیش ساخته در مقابل طرح های قدیمی تر و متعارف تر مانند ساخت و ساز بلوکی یا چوبی و یا …اشاره کرد؟
پناهگاه های ساختمانی و خانه های ساخته شده توسط انسان ها یکی از ابزارهایی بود که انسان ها توانستند ساخت آنها را با طیف وسیعی ازمصالح مختلف که بتونند با هر اقلیمی و شرایط آب وهوایی سازگار باشد، موادغذایی ، سرپناه و لباس سه نیاز اساسی بشرهستند و شاخص های کلیدی زندگی خوب است.
قاره آفریقا بیشتر از 1 میلیارد نفر جمعیت دارد و در شهرهای کوچک آن، کمتر از 10 درصد مردم در مسکن مناسب زندگی می کنند. براساس گزارش سازمان ملل متحد ، برآورد می شود که 7000 خانه جدید در آفریقا برای مقابله با نیازهای مسکن مورد نیاز است .ساختن خانه برای میلیون ها نفر هدف اصلی ما است.
جمعیت سیاره ما همچنان رو به افزایش است و روش های متداول و قدیمی ساختن دیگر نمی توانند پاسخگوی نیازهای امروزه باشد.مثلا دراکثرشهرهای آفریقایی، مسکن ارزان قیمت برای فقیران وجود ندارد. باتوجه به آنکه حدود 15 درصد از جمعیت جهان در فقر زندگی می کنند و تقاضای مسکن دارند ، استفاده از فن آوری های ساخت و ساز برای خانه های پیش ساخته بتنی می تواند به توسعه دهندگان و دولت ها این امکان را دهد تا بتوانند با حداقل هزینه و بالاترین سرعت ، مجتمع های مسکونی را برای این قشر و … راه اندازی کنند.
شرکت (قطعات پیش ساخته بتنی) آسان ساز با پشتوانه ی تجربه خود و همچنین بهره گیری از متخصصان صنعت بتن ، توانسته است انقلابی را در شیوه های ساخت و تولید قطعات پیش ساخته بتنی ، درکشور عزیزمان ایران ایجاد کند. به همین منظور به تولید قطعات پیش ساخته بتنی با مشخصات و استانداردهای روز دنیا می پردازد.
آدرس دفتر مرکزی: تهران – بلوار فردوس شرق – خیابان ولیعصر- خیابان اعتمادیان شرقی – پلاک 15 واحد 19
کارخانه: کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران – ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس: 44031208 (021) – 09120359691
فکس: 44019255
ایمیل: Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری:17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.