ستون های پیش ساخته بتنی به چه صورت هستند؟

سالهاست که شرکت بتن پیش ساخته آسان ساز دارای شهرت افتخارآمیز به عنوان یک تولید کننده معتبر از محصولات و سازه های بتنی با کیفیت بالا می باشد.

علاوه بر تولید قطعات مختلف بتنی پیش ساخته ، گروه تولیدی آسان ساز به تولید ستون های بتنی پیش ساخته بتنی نیز روی آورده است .هر یک از ستون های پیش ساخته بتنی که در این شرکت ساخته شده اند، برای هدف خاصی و با حداکثر کیفیت و پایداری طراحی شده اند.
ما می توانیم ستون های بتنی با اندازه بسیار دقیق را طبق درخواست و نظر مشتری طراحی و بسازیم . تمام جزییات شامل جزئیات اتصال ، پیکربندی ها ، اندازه ، ظرفیت ، همه اینها در هر ستون ساخته شده توسط ما ، در نظر گرفته شده است. ستون های ساختمانی شرکت آسان ساز ، در طول های مختلف و با اندازه های کاملا مناسب برای برنامه ها و پروژه های شما طراحی و در دسترس هستند.
• مزایای ستون های پیش ساخته کدامند ؟
استفاده از قطعات بتنی پیش ساخته در طراحی ساختمان ها ، مزایای بسیاری را برای مهندسان و شرکت های ساختمانی دارد. استفاده از ستون های بتونی ، برای کاهش هزینه های مربوط به مصالح ساختمانی ، نصب و نگهداری طولانی مدت بسیار مفید و سودمند است. لازم به ذکر است استفاده از این قطعات پیش ساخته بتنی ، به شما کمک می کند تا پروژه ها را به موقع تکمیل کنید و هر چه زودتر به اتمام رسانید.
سازه های طراحی شده با ستون های بتنی پیش ساخته ، استانداردهای مربوط به آتش سوزی را رعایت کرده اند و منجر می شوند که طول عمر بنا افزایش یابد ، ساختن املاک تجاری و مسکونی با استفاده از این قطعات برای مشتریان جذاب تر است.
ستون های پیش ساخته و مدرن از مواد EcoSmart که باعث کاهش میزان انتشا ر CO2 می شوند و بسیار قوی تر، با دوام تر هستند و قابلیت های بی نظیر و ارزشمند و فوق العاده ای دارند.
ستون های بتنی پیش ساخته مدرن ، به سازندگان کمک می کنند تا بتوانند ساختمان های خود را دوستدار انرژی ، محیط زیست و شیوه های تولید پایدار بسازند.
ویژگی های ذاتی و جنس بتن پیش ساخته طوری است که موجب افزایش حفاظت در برابر آسیب های آتش سوزی می شود.زیرا این ستون های پیش ساخته مقاومت و پایداری در برابر دمای بسیار گرم دارند و احتمال آسیب و فاجعه را کاهش می دهند.
این ستون ها دارای انعطاف پذیری در شکل و اندازه هستند به طوریکه می توان این ستون های پیش ساخته بتنی را با مشخصات دقیق طراحی و ساخت.
زمان ساخت و ساز کوتاه تر ساختمان ها با کمک از این قطعات پیش ساخته بتنی و نصب و آسان تر آنها حتی در مکان های بسیار سخت ، از مزیت دیگر استفاده از این ستون ها می باشد.
ستون های بتنی پیش ساخته ، ممکن است با ارتفاع یک یا دو طبقه ساخته شوند. روش اتصال به پایه و ستون ها با توجه به سازنده آن ، ممکن است متفاوت باشد. ستون های بتنی پیش ساخته می توانند دایره ای ، مربع یا مستطیل شکل باشند. ستون های بتنی پیش ساخته معمولا برای استفاده در پروژه هایی در نظر گرفته می شوند که در آن تقاضای زیاد در زمان کم مد نظر باشد و برنامه های ساخت و ساز باید به طور دقیق اجرا شوند.
شرکت (قطعات پیش ساخته بتنی) آسان ساز با پشتوانه ی تجربه خود و همچنین بهره گیری از متخصصان صنعت بتن ، توانسته است انقلابی را در شیوه های ساخت و تولید قطعات پیش ساخته بتنی ، در کشور عزیزمان ایران ایجاد کند.به همین منظور به تولید قطعات پیش ساخته بتنی با مشخصات و استانداردهای روز دنیا می پردازد.
تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران- بلوار فردوس شرق- خیابان ولیعصر_ خیابان اعتمادیان شرقی-پلاک 15 واحد 19
کارخانه: کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران-ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس:44031208(021)-09120359691
فکس:44019255
ایمیل: Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری: 17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.