لوله بتنی پیش ساخته چیست؟

شرکت آسان ساز ، یک تولید کننده لوله های بتنی پیش ساخته و انواع محصولات پیش ساخته بتنی از جمله جعبه ها ، لوله ها ، ستون ها و محصولات تخصصی دیگر است.

گروه ما با همکاری تمام اعضای خود و با بهره گیری از خط تولید متنوع خود کمک می کند تا نیازهای زیربنایی کشورعزیزمان ایران برآورده شود. پیمانکاران مناطق مختف می توانند مطمئن باشند که ما می توانیم نیاز آنها را برای داشتن لوله های بتنی و محصولات مرتبط و برای تمام حجم از پروژه های مربوط به طوفان و سیلاب تامین کنیم.
استفاده از لوله های بتنی یک تاریخ بسیارغنی دارد .تولید این محصول ، امروزه بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه است که برای برنامه های متعدد می توان از آن استفاده کرد. این لوله ها از 5000 سال قبل استفاده می شده اند. در آمریکای شمالی، لوله بتونی از قرن نوزدهم به طور گسترده در سیستم های زهکشی و فاضلاب بهداشتی استفاده شده است.
• مزایای استفاده از لوله پیش ساخته کدام است؟
o سازگاری : لوله پیش ساخته می تواند برای رفع طیف وسیعی از الزامات پروژه طراحی ، ساخت و نصب شود.
o استحکام : این لوله ها طراحی شده برای مقاومت در برابر هر نوع ترکیبی از بارگیری طراحی شده اند.
o دسترسی آسان : این قطعات به صورت بومی برای پاسخگویی به نیازهای مردم کشورمان تولید می شوند.
o اقتصادی : عمر طولانی این لوله ها باعث شده است تا استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه باشد.ازآنجا که این لوله ها دارای دوام عالی ، قدرت و عملکرد خوبی هستند به همین دلیل استفاده ازلوله های بتونی و محصولات پیش ساخته همچنان برای مهندسین و صاحبان پروژه های فاضلاب زهکشی و بهداشتی در اولویت قرار دارد.
لوله بتنی پیش ساخته در حفاظت از آبهای زیرزمینی با انتقال آب های فاضلاب از طریق سیستم های زیربنایی زیرزمینی نقش مهمی دارد. شما ممکن است تصور کنید این لوله ها استفاده ی چندانی ندارند ، اما لوله بتنی پیش ساخته نقش مهمی را در حفظ کیفیت آب های زیرزمینی و اطمینان از بهداشتی بودن محیط ایفا می کند.
لوله های بتنی پیش ساخته در انواع ، اشکال و اندازه های مختلف در دسترس است.برای مثال برخی از این لوله ها مستطیل شکل هستند. لوله پیش ساخته بتنی که برای مجرای آب زیر جاده ها ساخته می شود به شکل مستطیل می باشد که برای عبور از جاده های زاویه ای و دریچه های شکسته می توان از آنها استفاده کرد.
در چه جاهایی از این لوله های پیش ساخته مستطیل شکل می توان استفاده کرد؟
استفاده در برنامه های کاربردی انتقال طوفان
استفاده برای انتقال فاضلاب
استفاده به عنوان یک تونل، به ویژه در معادن
شرکت قطعات پیش ساخته بتنی آسان ساز ، با انجام آزمایش های متعدد روی مواد اولیه ی با کیفیتی که ، آنها را از معادن تحت مالکیت شرکت استخراج می کند و همچنین با استفاده از تکنولوژی و روش های پیشرفته علمی ، توانسته است ، در سرعت، بهره وری، کیفیت و اطمینان در صنعت ساخت وساز ، پیشگام و پیشتاز باشد.
تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران- بلوار فردوس شرق- خیابان ولیعصر- خیابان اعتمادیان شرقی – پلاک 15 واحد 19
کارخانه: کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران-ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس:44031208(021)-09120359691
فکس:44019255
ایمیل: Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری: 17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.