مزایای استفاده از قطعات بتن پیش ساخته کدام است؟

یکی از مواردی که در مورد بتن پیش ساخته ذکر می شود، عدم تنوع در محصولات بتنی پیش ساخته می باشد . درحالی که محدودیت هایی برای تولید این محصول وجود دارد ،

اما به دلیل خصوصیات مثبت دیگر آن، هم اکنون شاهد استفاده و محبوبیت بیشتراین محصول نسبت به محصولات مشابه آن هستیم .از آنجا که بتن های پیش ساخته در کارخانه تولید می شوند، باید جوابگوی نیازهای طیف بزرگی از مشتریان با سلایق مختلف باشند ، به همین دلیل معمولا سعی می شوند آنها را طوری طراحی و بسازند که بتواند مخاطبان مختلف را به سوی خود ترغیب کند.
بتن های پیش ساخته ی ساخته شده در کارخانه ها دارای انواع زیادی از نقوش ، رنگ ها و رنگ و لعاب های خاص و منحصر به فرد می باشند که ترکیب آنها همراه با عناصر معماری پیش ساخته دیگر می تواند جذابیت های بصری فوق العاده ای را خلق کند.علاوه بر این ، چون بتن پیش ساخته بطور کارآمد و با برنامه ریزی و طبق اصول و استانداردهای مشخصی ساخته شده است ،
قیمت گذاری نسبتا ثابتی وجود دارد که به شما امکان می دهد تا بتوانید هزینه های ساخت و سازتان را بطور دقیق قبل از انجام کارمحاسبه کنید و از انجام هرگونه هزینه اضافی و بیش از حد جلوگیری شود.استفاده از بتن های پیش ساخته قالبی به دلیل آنکه زمان زیادی برای خشک کردن و ثبات آنها زمان زیادی را باید برای آن در نظر گرفت ، به همین دلیل هم زمانبر است وهم آنکه نیاز به فضای کافی برای ساخت این نوع از بتن درمکان مشتری دارد.
همان طور که بیان شد ، این کار نه تنها باعث می شود که شما نیاز به فضای مناسبی در محل کار ساخت و ساز داشته باشید ، به علاوه نیاز به پیش بینی دقیق آب و هوا نیز دارید ، زیرا این مصالح بتنی ِ قالبی شکل ، باید در شرایط خاص آماده و ساخته شوند . درانجام این کار باید علاوه بر انجام هزینه هایی برای برنامه ریزی پروژه ، باید توجه شود داشتن حتی یک تاخیر ِغیرمنتظره حتی یک روزه می تواند ، هزینه های بسیار زیادی را برای سازنده به بار آورد.
اما استفاده از بتن پیش ساخته می توانیم بسیاری از دردسرهای استفاده از بتن ِ قالبی را نداشته باشیم ، همچنین این بتن های پیش ساخته ، به دلیل آنکه در کارخانه تولید می شوند ، کمترین تولید زباله را در محل ساخت فروشنده در بر خواهد داشت.علاوه بر این ، بتن یک ماده قابل بازیافت است، به این معنی که بعد از یکبار استفاده می توان از آن دوباره استفاده کرد.
از آنجا که بتن پیش ساخته در شرایط ایده آل و با اندازه گیری دقیق در طول این فرایند ساخته می شود ، بر کیفیت نهایی کار می افزاید ، زیرا همان طور که گفته شد رطوبت و دما در طی انجام این کار به طور دقیق اندازه گیری شده است. امروزه استفاده از بتن پیش ساخته بسیار مرسوم شده است. زیرا استفاده از بتن قالبی ، زمانی امکان پذیر است که کاملا خشک شده باشد و این بسیار می تواند زمانبر و خسته کنند باشد.
• هنگام ساخت ساختمان با استفاده از بتن پیش ساخته ، باید به دو نکته اساسی توجه شود:
o طراحی های مختلف برای بتن های پیش ساخته
o ایمنی بتن های پیش ساخته
زیرا امروزه برای استفاده از بتن پیش ساخته باید به نکات مهمی توجه داشت ، زیرا امروزه نمای ساختمان ها و داشتن طرح ها و ایده های جدید بسیار ضروری است . اما همانطور که می دانیم استحکام سازه های بتنی نیز بسیار حایز اهمیت است.
تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران- بلوار فردوس شرق- خیابان ولیعصر- خیابان اعتمادیان شرقی- پلاک 15 واحد 19
کارخانه: کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران-ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس:44031208 (021) -09120359691
فکس:44019255
ایمیل: Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری: 17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.