کانکس های پیش ساخته بتنی چیست؟

ساختمان های پیش ساخته بتنی قابل حمل ، انعطاف پذیری ، راحتی و صرفه اقتصادی و با دوام هستند. دارای انواع طرح ها و اندازه های متفاوتی هستند تا بتوانند به با هر ساختمان مجاور خود و یا محله جغرافیایی خاص خود را هماهنگ کنند.

استفاده از این خانه های بتنی پیش ساخته و قابل حمل باعث صرفه جویی در زمان می شود و کارشما سریع به پایان خواهد رسید.نصب این واحدها بسیارسریع و راحت است و معمولا برای نصب آن هیچ پایه و ستونی نیاز نیست ، مگردر شرایط خاص.
این ساختمان ها دارای طول عمر و مقاومت بالا در برابر ضربه هستند.این ساختمان ها را می توان برای مدارس، پارک ها ، تاسیسات صنعتی و تأسیسات ایستگاه های بلند استفاده کرد.
با توجه به بحران اقتصادی کنونی در جهان ، علاقه به خانه های پیش ساخته در استرالیا مورد توجه قرار گرفته است. بدیهی است که محبوبیت اصلی این ساختمان های پیش ساخته ، ناشی از مزایای اقتصادی آن است. در حال حاضر گزینه های زیادی از انواع ساختمان های پیش ساخته بتنی وجود دارد.
دوامی که ساختمان های بتنی پیش ساخته و با توجه به کاهش هزینه های آنها ، به طور قابل توجهی برای کشورهای در حال توسعه مفید هستند. اگر کشورهای در حال توسعه بتوانند تغییرات اساسی در کارخانه های تولید قطعات پیش ساخته و همچنین حمل و نقل آنها را در جهت ارتقای این کار داشته باشند و می تواند برای افرادی که در فقر زندگی می کنند گزینه ی بسیار مناسبی باشد.
رعایت استانداردهایی که در طراحی برای ساخت این کانکس های بتنی پیش ساخته می شود ، باعث شده است که این کانکس ها بسیار مناسب با اکثر شرایط باشند و بتوان آنها را در همه ابعاد از جمله ، کلبه های کوچک تا آپارتمان های چند طبقه و در شکل ها و با امکانات مختلف از جمله برق و لوله کشی و … داشته باشیم.
• برخی از خصوصیات کانکس های بتنی پیش ساخته عبارتند از:
o این ساختمان ها در برابر ضربه مقاوم هستند.
o در برابر انفجار مقاومت دارند.سازه های بتنی تقویت شده از فولاد ضد زنگ ، لولای ضد ضربه ، قفل های غیرمخرب و درب های فولادی هستند.
o مقاوم در برابر آتش هستند. حدود 1 ساعت می توانند در برابر آتش مقاومت از خود نشان دهند.
o مقاومت خوبی در برابر زلزله دارند.
مسکن پیش ساخته در طول جنگ جهانی دوم به دلیل نیاز به محل اقامت جمعی برای پرسنل نظامی بسیار محبوب شد. ساختمان های پیش ساخته ، پس از جنگ ساخته شد به عنوان وسیله ای ارزان و با صرف زمان اندک به ارائه مسکن ِ با کیفیت به عنوان جایگزینی برای مسکن خراب شده در دوران جنگ باشد.
اگر شما نیاز دارید که یکی از ساختمان های بتنی پیش ساخته و قابل حمل ما را در مکان خود داشته باشید ، ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.بسته به مشخصات ساختمان مورد نظرشما ، می توانیم آن را با حداقل زمان و هزینه ممکن ساخته و به محل شما تحویل دهیم.
شرکت قطعات پیش ساخته بتنی (آسان ساز) با انجام آزمایش های متعدد روی مواد اولیه ی با کیفیتی که ، آنها را از معادن تحت مالکیت شرکت استخراج می کند و همچنین با استفاده از تکنولوژی و روش های پیشرفته علمی ، توانسته است ، در سرعت، بهره وری، کیفیت و اطمینان در صنعت ساخت وساز ، پیشگام و پیشتاز باشد.
ما همچنین آماده ساختن ساختمان های بتنی پیش ساخته در محل شما هستیم.همین امروز با ما تماس بگیرید و تا ما هم اکنون ساخت پروژه بتنی پیش ساخته شما را آغاز کنیم.
تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران- بلوار فردوس شرق – خیابان ولیعصر- خیابان اعتمادیان شرقی – پلاک 15 واحد 19
کارخانه : کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران-ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس : 44031208 (021)-09120359691
فکس: 44019255
ایمیل Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری: 17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.