کف پوش بتنی پیش ساخته چیست؟

استفاده از بتن پیش ساخته برای کف ساختمان ، مخصوصا در طبقات بالا می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد.

• استفاده از کفپوش بتونی پیش ساخته برای طبقات بالایی ساختمان ها به چه صورت است؟
در سالهای گذشته از بتن پیش ساخته فقط در حدود 5 درصد از ساختمان و آن هم طبقه های زیرزمینی خانه ها استفاده می شد.با این وجود، با توجه به اعمال تغییرات در مقررات ساختمان در سال 1974، حدود 70 تا 80 درصد از کلیه کف های طبقه بندی شده در خانه ها اکنون بتن پیش ساخته هستند.
برای سازندگان یک بنا، استفاده از کفپوش های پیش ساخته بتنی می تواند ایمنی آن محل را بهبود ببخشد.طبقه بالای ساختمان که دارای کفپوش بتنی پیش ساخته است، برای صاحب خانه ، دارای مزایای زیادی نسبت به چوب است.با توجه به تراکم آن، کفپوش بتنی پیش ساخته در کاهش انتقال صدا دربین اتاقها بسیارموثر است.
نکته دوم اینکه این کفپوش ها ضد آتش هستند. یعنی به راحتی می تواند برای مدت یک ساعت از آتش به وجود آمده در طبقه زیرین محافظت می کند و از گسترش آتش بین اتاق ها جلوگیری کند. کفپوش های پیش ساخته داراي جرم حرارتی بالا هستند.
این کف پوش ها دارای جرم حرارتی بالا هستند می تواند با کم کردن تلفات دما، موجب کاهش نیاز به خنک کننده و یا گرما دهنده در خانه می شود.کفپوش پیش ساخته می تواند با مصالح محلی نیزساخته شود از این رو با کم شدن فاصله حمل بین محل ساخت وعرضه را می توان کاهش داد.کارخانه به سایت کاهش می یابد.علاوه بر این، با استفاده ازکفپوش های بتنی پیش ساخته، نیازی به وارد کردن موادی مانند چوب از خارج از کشور نیست.
مزایای استفاده از کف های پیش ساخته بتنی کدام است؟
1. مقاومت بالا در برابر آتش
2. مقاومت عالی در برابرصدا
3. خصوصیات حرارتی استثنایی
4. ساختار قوی، با دوام و پایدار
5. نصب سریع و بسیار آسان
6. ظرفیت تحمل بار زیاد و طراحی کارآمد،
7. طول عمر طولانی
8. کاهش نیاز و عدم وابستگی به دیوارهای تحمل بار
9. انعطاف پذیری بیشتر در طراحی
10. نیاز کمتر به قالب و داربست
11. نصب و پیکربندی فوری
12. پیشرفت کار به شرایط آب و هوایی وابسته نیست.
کفپوش های بتن پیش ساخته برای ساختمان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که نیاز به کیفیت بالا و هزینه اقتصادی و ظرفیت باربری بالا دارند.
شرکت (قطعات پیش ساخته بتنی) آسان ساز با پشتوانه ی تجربه خود و همچنین بهره گیری از متخصصان صنعت بتن ، توانسته است انقلابی را در شیوه های ساخت و تولید قطعات پیش ساخته بتنی ، در کشور عزیزمان ایران ایجاد کند.به همین منظوربه تولید قطعات پیش ساخته بتنی با مشخصات و استانداردهای روز دنیا می پردازد.
تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران- بلوار فردوس شرق- خیابان ولیعصر- خیابان اعتمادیان شرقی-پلاک 15 واحد 19
کارخانه: کیلومتر 70 جاده ی قدیم تهران-ساوه، یک کیلومتر مانده به سه راه اختر آباد جنب کارخانه ی کاوش جوش
تلفن تماس:44031208(021)-09120359691
فکس:44019255
ایمیل: Asansaze.pcp@gmail.com
ساعات کاری: 17-9

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.بتن پیش ساخته.
طراحی سایت دارکوب.|هاستینگ دارکوب.